Giriş Yap

Haberler

  • Sağlık teknikerliği mezunlarına iyi haber

  • Türk Sağlık-Sen'den yapılan açıklamada, daha önce hemşirelik lisans tamamlama programına sadece Açık Öğretim Fakültesi sağlık memurluğu bölümünden mezun olanların başvuru yapabildiği hatırlatıldı.

    Açılan bir bireysel dava neticesinde, sağlık memurluğu bölümünün müfredatı çerçevesinde eğitim görmüş olup, sağlık teknikerliği diplomasıyla mezun olanların da hemşirelik lisans tamamlama programına başvuru yapabilecekleri belirtilen açıklamada, ''Bu bölüm mezunları 5 Kasıma kadar Atatürk Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama Ve Araştırma Merkezine (ATAUZEM) lisans tamamlama için başvuru yaparlarsa lisans tamamlama hakkına sahip olabilecekler'' ifadesine yer verildi.

    Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci de konuya ilişkin değerlendirmesinde, gelişmenin sevindirici olduğunu belirterek, ''Tüm sağlık çalışanlarının eğitim seviyelerinin yükseltilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzaktan eğitimle sağlık meslek lisesi mezunlarına ön lisans, ön lisans mezunlarına da lisans tamamlama hakkı bir an önce tanınmalıdır'' görüşünü dile getirdi.
« Geri Dön

Son Ders Videoları

Yaklaşan Canlı Dersler

HABER BÜLTENİ

  Gönder

Video Arama

  • Arama Yap

www.evimdekiokul.com Atılım Özel Uzaktan Eğitim Dershanesinin Markasıdır.
Ücretli / Ücretsiz erişiminize açık olan işbu içeriklerin fikri mülkiyet hakları Atılım Özel Eğitim Tesisleri ve TİC. LTD. ŞTİ. 'ye ait olup, şahsen sınırlı erişim hakkınız haricinde herhangi bir ortamda kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, temsili, umuma arzı ve yayınlanması yasaktır.

iletisim   Kullanım ve Hizmet Şartları   Gizlilik ve Güvenlik Politikası