Giriş Yap

E-Okul

Eğitim Kadromuz

Eğitim Kadromuz

Tüm dünyada sürekli gelişen teknoloji ile eğitim-öğretimde duyulan ihtiyaçlar artıyor. evimdekiokul.com uzman eğitim kadrosu ile ihtiyaçlara çözüm üretmekte… evimdekiokul.com’da öğretmen, ders anlatırken görsel ve işitsel malzemelerden en üst seviyede yararlanır. Geleneksel sınıflarda yapılan eğitim - öğretimde öğretmenlerin ders anlatımı için yararlanabilecekleri malzemeler sınırlıdır. evimdekiokul.com’da canlı dersler, videolar, animasyonlar, canlı konuklar ile zenginleştirilir ve öğrencilerin ilgisini çekecek hale getirilir. En iyi öğrenme yaşayarak gerçekleştiği için bu yolla öğrenilen bilgiler daha kalıcı olur. evimdekiokul.com uzman eğitim kadrosu,

  • Alan bilgisi güçlü,
  • Öğretmenliği seven ve bunu öğrencisine hissettirebilen,
  • Ders anlatırken öğrencilerde merak ve coşku uyandırabilen,
  • Türkçeyi doğru kullanan,
  • Öğrenciler ile doğru iletişim kurabilen,
  • Pozitif enerjisi olan, gülümsemeyi seven,

Derslerinde teknolojiyi çok iyi kullanabilen öğretmenlerden oluşmaktadır.

Hedefe yönelik çalışan evimdekiokul.com öğretmeni, başarıya odaklanarak, öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimlerini her zaman destekler. İnanmanın, başarmanın yüzde ellisini oluşturduğunu bilerek, öğrencilerinin hangi düzeyde olursa olsun akademik seviyelerini en iyi basamağa çıkarmaktır!


Son Ders Videoları

Yaklaşan Canlı Dersler

HABER BÜLTENİ

  Gönder

Video Arama

  • Arama Yap

www.evimdekiokul.com Atılım Özel Uzaktan Eğitim Dershanesinin Markasıdır.
Ücretli / Ücretsiz erişiminize açık olan işbu içeriklerin fikri mülkiyet hakları Atılım Özel Eğitim Tesisleri ve TİC. LTD. ŞTİ. 'ye ait olup, şahsen sınırlı erişim hakkınız haricinde herhangi bir ortamda kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, temsili, umuma arzı ve yayınlanması yasaktır.

iletisim   Kullanım ve Hizmet Şartları   Gizlilik ve Güvenlik Politikası